Technologie se neustále zlepšují a naše firma nezůstává pozadu. Proto postupně investujeme do nejmodernějších zařízení, díky kterým můžeme nabídnout větší spektrum služeb. Rozhodli jsme se proto zakoupit nejnovější stroje na jádrové vrtání od společnosti HILTI. Pomocí těchto strojům jsme schopni vyvrtat přesné otvory o průměru od 8 mm do 500 mm do kamene, železobetonu, betonu či zdiva a to pod různými úhly, za sucha i za mokra. 

Jde to i bez hluku

Dokážeme vrtat s nízkou úrovní hluku a bez příklepu v budovách, ve kterých je vyžadován klid (v nemocnicích, komerčních a obytných budovách. Můžeme vrtat i do křehkých materiálů (mramor, obklady a dlažby, zdivo, přírodní kámen) až do blízkosti okrajů. 

Vodou se musí šetřit

Myslíme ekologicky, proto naše recyklační technologie umožňuje filtrovat vodu znečištěnou při jádrovém vrtání. Díky tomu jsme schopni vrtat až 1 den v kuse bez potřeby doplnění nové chladící vody!

Nejsme minimalisté

S našim novým a největším diamantovým vrtacím strojem Vám můžeme vyvrtat otvor až do průměru 500 mm! Díky tomu můžete zapomenout na zdlouhavé, prašné a nepřesné sekání pneumatickými kladivy.

Zakládáme si na chytrých technologiích

Naše nové stroje jsou vybavené digitálním displayem s vodováhou, díky kterému můžeme nastavit rychlost či přítlak. Pomocí systému Bluetooth® naše stroje spolu digitálně komunikují,  a to například při recyklování vody.